Workshop s Bájou (young teens 11 – 16)
11.1. 2020 10:00-13:00 pro děti od 11ti do 16ti
Přístupné pro děti cirkusu LeGrando.

Tříhodinový workshop základů akrobacie, acrodance a stojek. Práce s tělem a pohybem v jednoduchých, i složitějších tricích. Na pokročilost není kladen důraz, důležitá je chuť naučit se něco nového a technicky možná malinko složitějšího.
Pro děti z cirkusu LeGrando je to nová forma, kde je fokus soustředěn na technickou stránku disciplíny, ale zábava nebude chybět 🙂
Stojky jsou určitě běh na dlouhou trať, ale pokusíme se vykročit ke správnému držení těla a určité odvahy postavit se vzhůru nohama. Pro cirkusáka je stojka jednou ze základních a užitečných dovedností 🙂
Acrodance je forma spojení volného pohybu tance s akrobatickými prvky, která nevyžaduje dodržování linií jako akrobacie gymnastický a mý mnoho verzí a podob vhodných pro různou pokročilost.
15 míst/300Kč cena

Workshop s Bájou (teens, adults 17+)
11.1. 2020 14:00-17:00
Přístupné pro CLG i veřejnost!

Tříhodinový workshop základů akrobacie, acrodance a stojek. Od jednoduchých warm-up cvičení zaměřených na body-knowledge, přes efektivní posilování svalů až ke složitějším trikům. Na pokročilost není kladen důraz, důležitá je chuť naučit se něco nového 🙂
Handstand/stojky jsou určitě běh na dlouhou trať, ale pokusíme se překonat prvotní kroky a vstřebat tělu alespoň základy pozic a správné držení linie. Domů si pak můžete odnést tipy na cvičení a rady.
Acrodance je forma spojení volného pohybu tance s akrobatickými prvky, která nevyžaduje dodržování linií jako akrobacie gymnastický a mý mnoho verzí a podob vhodných pro různou pokročilost.
15 míst/300Kč cena

Workshop Čínská tyč

25.1. 2020 – 10.00 – 13.00 (young teens 11 – 16)

25.1. 2020 – 14.00 – 17.00 (teens, adults 17+)

Je vám na pole dance zima? Šály jsou pro vás příliš měkké? Trapéz se moc houpe? Workshop čínské tyče vás zahřeje, vytvrdí i usadí! Základy a první kroky po vertikální gumě s brněnskou lektorkou. Nedá se vyloučit, že si vyzkoušíte i něco dynamičtějšího, co se na pole dance nenaučíte. Čínská tyč se vyznačuje bolestí a pálivostí a je třeba se na ni dobře připravit:

(Importante!) Je třeba přinést si dvě vrstvy oblečení – legíny a strechy džíny, tričko a mikinu s dlouhým rukávem, popřípadě tričko s dlouhým. Obuv – čím prošlapanější podrážka, tím líp.

Barbora Hora
Možná ji také znáte jsko Báju, která dlouhodobě působí v Cirkusu LeGrando v Kohoutovicích. V posledních dvou letech byla studentkou na barcelonské škole Escuola du Circ Rogelio Rivel, odkud čerpá dovednosti a znalosti obsažené ve workshopu.

Přihlašování zde: https://legato.luzanky.cz/Akce?razeni=2
Info na: barbora.hora@gmail.com