Hanka  se poprvé objevila na příměstském táboře na podzim roku 2006. Roku 2015 úspěšně dokončila pedagogické minimum a od té doby je trenérkou. Specializuje se na párovou vzdušnou i pozemní akrobacii, žonglování a je věhlasná svou neviditelností v kolektivu. Je jednou z aktivních návštěvnicí workshopů. Ve svém cirkusovém CV se pyšní například mnohanásobnou účastí na kurzech se Stéphanie N’Duhirahe, Morgane Widmer nebo Cirkus Tety. Také cyrwheel a germanwheel workshop na EJC, pedagogika žonglování a akrobacie v Cirqueonu.

Společně s Romčou utvářejí artistické Duo HaRo, a hrály například i na dětské scéně festivalu Letní Letná.

Od roku 2018 studuje tělesnou výchovu na Fakultě sportovních studií a matematiku na Pedagogické fakultě. Chystá se na zdárnou budoucnost s prací v oboru a pokračování i ve své cirkusové kariéře.

Pokud potřebujete pomoci s doučováním matematiky, latiny nebo s přípravou na přijímací zkoušky v oblasti logiky, Hanka je ten správný člověk pro vás.

Disciplína, která ti nahání hrůzu?

Koule.

Disciplína, která tě těší?

Když trénuji děti, tak mne asi nejvíc baví vzduch a akro, ale záleží na partě dětí. Pro můj trénink akrobacie a vzduch, hlavně párový, nebo žongl.

Disciplína, která tě nechává chladnou?

Žebříky, klauni a fakíři.

Top tři cirkusová představení?

Nejvíc mne oslovilo Forever Hapilly od Colectif Malunés, protože to bylo po dělší době něco jiného, než jsem vídávala. Mile mne to potěšilo a něco ve mne zanechalo. Dál pak nemám nic „spešl. Vím, že se mi líbí představení, která mne dokáží nadchnout svými akrobatickými, vzdušnými nebo pohybovými kousky. Například Filip Zahradnický. Nebo když má show dobrou myšlenku/poslání – jako například La Carotte na Letní Letné 2020.

Co miluješ a co nenávidíš?

Nejvíc miluji náš cirkus a partu lidí okolo. Nemám ráda chození na červenou a žebřík při navěšování.

Jakou disciplíny bys chtěla nejvíce zkusit?

Cyrwheel, germanwheel. A pak třeba nějaká vzdušná párovka nad molitanem, nebo nějaké dynamické akrobacie. Taky stojky.

Co děláš, když neděláš cirkus?

Nejvíc školu, protože na nic jiného moc nezbývá čas. Ráda zajdu do divadla, nebo třeba na kolo a výlety po okolí. Hory.

Kdybys byla vybavením garsonky, byla bys…

Prachovka.