Příměstské tábory 2022

Přihlašování v Lužánkách – středisku volného času na letní projekty začne 15. ledna 2022.

Rok 2022:

11.-15. července 2022 – Příměstský tábor Legato 1

18.-22. července – Příměstský tábor Legato 2

18.-22. července – Malovaný cirkus (pracoviště Lyska)

8.-12. srpna – Příměstský tábor Legato 3

15.-19. srpna – Příměstský tábor Legato 4

Příměstské tábory jsou určeny pouze pro děti od 8 let! Jakože fakt!

Celý týden bude koncipován jako cirkusový trénink, zakončený vždy poslední den v pátek představením, konaným v 16:00. Vaše dítě bude mít možnost si první dopoledne vyzkoušet všechny nabízené disciplíny (žonglování, jízdu na jednokolce, fakírská umění, akrobacii na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, balancování na koulích, kouzelnictví, klauniku, chůzi po laně a další), z těchto disciplín si vybere dvě, které bude trénovat po zbytek týdne.

Společné tréninky budou začínat každý den v 9:00, k dispozici na místě konání budeme od 8:00, končit bude vždy v 16:00 s možností pobytu dětí na místě max. do 17:00.

Není-li uvedeno jinak, cena táborů je 2.000,- Kč zahrnující teplé obědy a pitný režim.

Přihlásit se můžete elektronicky přes Lužánecký profil

Doporučení:

Potřeby na tábor jsou: cvičební úbor včetně přezůvek, lahev na pití, v případě potřeby dopolední a odpolední svačina. Nedoporučujeme, aby si děti braly s sebou na příměstský tábor drahé věci a elektroniku – telefony, MP3 přehrávače atd. – nejsme schopni zajistit jejich stoprocentní bezpečnost.

Závěrem a zlatým hřebem je páteční představení, je velmi žádoucí, aby se ho dítě zúčastnilo a završilo tak svoji práci. Pokud víte dopředu, že se z nějakého důvodu nemůže pátečního představení zúčastnit, zvažte prosím účast Vašeho dítěte na tomto táboře.

Nabídka:

I v letošním roce nabízíme možnost zakoupení triček Cirkusu LeGrando. Cena jednoho trička je 250,- Kč. Trička prodáváme vždy před a po závěrečném představení na konci příměstského tábora.

Jak to vypadalo na našem příměstkém táboře loni vám přiblíží video:

https://vimeo.com/286162198

Cirkus Kemp 2021

Pro zkušené cirkusáky 14+

7.-10. července 2021

POUZE PRO PŘEDEM OSLOVENÉ CIRKUSÁKY, PŘIHLAŠOVÁNÍ POMOCÍ HESLA, VíCE PODROBNOSTÍ V PROPOZICÍCH, které vám přijdou e-mailem po přihlášení.

Po velkém úspěchu dvou ročníků Cirkus Kempu jsme se opět rozhodli tento projekt zrealizovat. Teplé obědy budou, a v Legatu budeme letos i nocovat.

Sraz bude ve středu ráno v 9.00, konec v sobotu ve 12.00.

Je nám jasné, že starší cirkusáci potřebují rozvoj, prostor a nějakej ten nakopávák, protože skilly a dovednosti vsakujou jako houba. A proto je tahle akce zaměřena právě na ně, tzn. brány Manéže se otevřou přihlášeným zájemcům 14+.
V průběhu těchto 4 dní se budeme intenzivně věnovat tréninku, kdy budeme překračovat vlastní hranice, hledat limity, posouvat dovednosti až na samý kraj možností. Každý si stanoví vlastní hec, kterého bude chtít dosáhnout a ten se následně na konci týdne stane skutečností. Pobyt nebude veden klasickým způsobem typu učitel – žák, spíš budeme parta, budeme pracovat formou šéringu, budeme se doplňovat, podporovat, vést se navzájem.

Třeba nás napadne i jiná forma. A budem se hecovat ještě víc. A o tom to je.

Cena jest: 2000 Kč

Přihlašovat se můžete do konce března na konrad@luzanky.cz

Pokud se do tohoto deadlinu na kontě přihlášených neobjeví číslo 15, akce se neuskuteční…takže neváhej a využívej šance!
Go cirk, go hard.

Video Cirkus Kemp1
Video Cirkus Kemp2

Cirkus na štacích 2021

Termín letního prázdninového tábora je tu!

Takže si pište a hlaste svá dítka.

 4.-15.8. 2021

Letos se již počtvrté vydáme na štaci do Skaličky: https://obec-skalicka.cz

Na mapě zde: https://mapy.cz/s/3k6aq

Věk účastníků: 10+ (tábor je určen pouze účastníkům kroužků Cirkusu LeGrando)

Ubytování: v nově zrekonstruovaném stavení našich milých kamarádů Jany a Martina Koláčkových

Cena: 4500,-

Přihlašování a další info: aneta@luzanky.cz

A jako každý rok nás čeká prázdninové cirkusování, intenzivní tréninky, workshopy, příprava představení, hry, koupačky (ANO, ve vsi je parádní koupaliště!), výlety po okolí,….cirkus jede!Těšíme se na Vás!

POZOR! Tábor je určen pouze těm, kteří navštěvují cirkusový kroužek na Legatu a kterým je více než 10 let.

Jak to vypadalo na našem táboře loni vám přiblíží video:

https://youtu.be/JmVjpjBC2Oc