Do čtvrtice všeho dobrého!final

Na závěr našeho tetraptychu jsme si pro vás připravili lahůdku v podobě úsměvné jarní grotesky. Bude se balancovat, akrobatit, vzduchem bude lítat neskutečný počet žonglovacích kuželů a vše bude úhledně zabalené do bezstarostné atmosféry plovárny.

Nechte na sebe dýchnouti atmosféru časů minulých, kdy muži pečovali o své zdraví a tělesnou čistotu v říčních lázních. Nerobíce věcí užitkových, trávili i seberozmarnější léta v tvůrčí zahálce, rozmlouvajíce nad tématy světotvornými. Ve chvíli, kdy na prkna plovárenská zavítá dívka povahy nadmíru jemné, rozbíhá se děj a není v ničí moci, aby jej zadržel. K ďasu!

Svět, který uvidíte, jest z hravosti, neboť hra předchází před činy. A jelikož příchylnost dvou
pohlaví jest starší nežli skály a moře, stává se hra zbraní v líté při o dívčí přízeň. A proto vejděte, vejděte bez zdráhání! Pánové dnes označili koupel za vlahou. Vyjasňuje se a k
poledni bude vedro.

Představení je volně inspirováno novelou Rozmarné léto Vladislava Vančury.

Koncepce a režie: Veronika Riedlbauchová
Scénografie: Marianna Stránská
Světelný design: Šimon Kočí
Produkce: ART Prometheus
Účinkují: Adam Jarchovský, Václav Jelínek a Kristýna Vlčková

Představení proběhne v MANÉŽI: pracoviště Legato, Stamicova 7, Brno-Kohoutovce a to v 19:00.

Vstupné: dospělí 150 / děti 100.

Není třeba se bát, místa bude dost, lístků na místě taktéž. Neváhejte a přijďte u nás strávit příjemný a pohodový večer.

Pro podrobnou představu, malá ukázka z toho, co bude k vidění:

V sobotu po představení si pak dáme do těla na workshopu, kde se z účinkujících stanou lektoři a pod profesionálním vedením nás zasvětí do tajů rovnováhy na prověšeném laně a žonglování. Více info v plagátu.